Drukuj
Odsłony: 26869

Wózek paralotniowy SKYBUGGY

skybuggy poskladany4


Wózek SKYBUGGY I został zaprojektowany zarówno dla osób tuż po szkoleniu, jak i dla doświadczonych pilotów, których męczą już starty z nóg. Zastosowane materiały i rozwiązania sprawiają, że jest mocny, lekki, bardzo stabilny, a przede wszystkim bardzo bezpieczny. Nie bez znaczenia jest również ładna linia wózka.

Najważniejszy jednak jest fakt, że konstrukcja SKYBUGGY nie jest przypadkowa. Projektując wózek, uwzględniliśmy nasze wieloletnie doświadczenia, a także sugestie zgłaszane przez osoby ze środowiska. Po wyrysowaniu wstępnej koncepcji wózka, zleciliśmy jego zaprojektowanie profesjonalnej firmie konstruktorskiej, która dysponując odpowiednią wiedzą oraz sprzętem, mogła między innymi zaoferować wszelkie obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji. Powstał wyrób, który uwzględnia kwestie wytrzymałości ramy, bezpieczeństwa pilota oraz poprawnego zachowania się w powietrzu.

Testy  naziemne i powietrzne w pełni wykazały słuszność naszych założeń. Wózek zarówno na lądzie jak i w powietrzu spisuje się znakomicie! Dziś możemy, w pełni świadomi jakości naszego produktu, zaproponować go wszystkim, chcącym zakosztować latania bez łamania nóg,  nadwyrężania kręgosłupa czy innych uszkodzeń ciała. Celem, który przyświecał nam przy tworzeniu konstrukcji, była nie tylko wygoda pilota i komfort w powietrzu, ale niezwykle dla nas ważne założenie, aby przy wywrotce czy uderzeniu w ziemię wózek ochronił pilota, oraz, co obserwowaliśmy w wielu wypadkach, przede wszystkim nie zrobił pilotowi krzywdy.

SKYBUGGY I jest wózkiem uniwersalnym - można do niego zastosować dowolny, dostępny na rynku napęd, a złożenie konstrukcji trwa zaledwie kilka minut

Więcej zdjęć w galerii.

Biorą udział w konwersacji

Pokaż poprzednie komentarze
Dodaj komentarz
System komentarzy oparty o Komento